SwiftKey Klavye

7.2.2.32

4.4

14

İyi bir Android klavyesine mi ihtiyacınız var?

2.8M

Bu uygulamayı oyla

SwiftKey, kurulduktan sonra Android cihazınızı kullanarak daha hızlı yazmanıza izin veren basit bir klavyedir. Yaptığınız herhangi bir hatayı akıllıca düzeltir...ki bu durum bugünlerde dokunmatik klavyelerde oldukça sık karşımıza çıkar.

SwiftKey yazacağınız şeyi tahmin etmek için en çok kullandığınız kelime ve ifadeleri öğrenir. Böylece, genellikle bir kelimeyi yazdığınızda, klavyenizin üst köşesinde bir dizi öneriyle karşılaşırsınız ve yazı alanında görünmesi için onlardan birinin üzerine tıklamanız gerekir.

The SwiftKey ayar seçenekleri on farklı seçenek arasından klavyenin görünümünü değiştirmenize izin verir. Çok daha önemlisi kendi Facebook ve Twitter hesaplarınızı senkronize edebilirsiniz böylece kendi stilinize adapte olarak ve daha iyi öneriler sunarak kolaylıkla yazacağınız kelimeleri öğrenebilir.

SwiftKey, kullanıcılara Android cihazları üzerindeki bir dokunmatik klavyeden daha hızlı bir şekilde yazmalarını sağlayan oldukça faydalı bir araçtır. Şüphesiz ki kendi telefonunuza ya da tabletinize kurabileceğiniz en iyi klavyelerden biridir.
Gereksinimler

Android 2.2 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X